W pogoni za piękną sylwetką przeglądasz z zapartym tchem strony internetowe i różne portale społecznościowe, gdzie znane i lubiane przez wszystkich trenerki personalne, które stały się popularne na skutek lansowanej od kilku lat w mediach mody na aktywny styl życia zamieszczają informacje o metamorfozach kobiet i mężczyzn, którzy postanowili wstać z kanap przed telewizorem i wziąć życie w swoje ręce. Ogarnia cię podziw i chęć pokazania wszystkim, że ty też tak potrafisz.

Zdjęcia, na których widnieją wspomniane kobiety i mężczyźni zapierają dech w piersiach, zwłaszcza gdy porówna się fotografie sprzed metamorfozy i tuż po niej. Pozostaje zadać pytanie, czy przeglądanie tego typu stron aby na pewno cię motywuje? A może jest tak, że najzwyczajniej w świecie zżera cie zazdrość tak wielka jak ochota na pączka z marmoladą, którą odczuwasz kilka razy dziennie.

Pamiętaj, że zdrowy tryb życia to cel, o który warto walczyć, jednak nie ulegaj marketingowym chwytom celebrytów, bo one nie mają nic wspólnego z motywowaniem do działania.

ekologiczny.edu.pl