Jeśli mówi się o nowych sportach, które coraz częściej przemawiają do polskiej społeczności i zyskują ogromną popularność, trudno pominąć frisbee. Dyscyplina ta, przeznaczona co najmniej dla dwóch osób, polega po prostu na rzucaniu okrągłego krążka i jego późniejszym łapaniu.

www.waytoimagine.com

Osoba rzucająca ma zrobić to w ten sposób, by jej towarzysz musiał się trochę nagimnastykować, by pochwycić „talerz”. Z frisbee może spróbować tak naprawdę każdy.

Nie trzeba mieć bowiem świetnych wyników kondycyjnych ani nie wiadomo jak wielkiej siły – wszystko, co potrzebne wyrobi się z czasem. Regularnie uprawiany sport w znacznym stopniu wpłynie na elastyczność ciała człowieka, a także zdoła poprawić zręczność i szybkość.

Jeśli ma się problemy z refleksem, frisbee to doskonała okazja, by pożegnać się z nimi raz na zawsze. Właściciele psów, cechujących się dużą zwinnością i lubiących ruch, mogą również zaprosić do gry swoich pupili.

W ten sposób nie tylko sami ćwiczą, ale dbają też o formę czworonogów. Wspólna zabawa na pewno przyniesie sporo frajdy i korzyści zdrowotnych.

www.sekretyprezentacji.pl