Chcemy dbać o swoją kondycję i pragniemy zdrowo się odżywiać. W dni wolne gotujemy zdrowe potrawy, dbamy o to, by nasze posiłki zawierały odpowiednie ilości białka, węglowodanów, tłuszczy czy cukrów.

W pracy jednak nadrabiamy spożycie kalorii, bowiem nie mamy czasu na to, by przygotowywać zdrowe pokarmy. Spożywamy to, co mamy w danej chwili pod ręką, bo tak jest wygodniej i szybciej.

Po powrocie jesteśmy wzdęci i mamy poczucie, że jesteśmy nieudacznikami. Co robić, by nie popełniać wciąż tym samych błędów? Jakie działania podjąć, by jeść zdrowo i co najważniejsze smacznie? Wystarczy, że wieczorem, przed pójściem spać przygotujesz sobie porcje dwóch posiłków, które zapakujesz w plastikowe opakowanie i zabierzesz je ze sobą do pracy czy szkoły, wtedy zamiast jeść w pośpiechu niezdrowe jedzenie w firmowym bufecie czy pobliskiej restauracji zjesz potrawę własnoręcznie przygotowaną, która będzie zdrowa, pożywna, a przede wszystkim sprawi, że zbędne kilogramy po kilku tygodniach znikną jak ręką odjął.